Leden 2011

Ach, dávejte si pozor... na údržbáře.... a na vražedný culíky!

29. ledna 2011 v 14:48 | Pantheress Queeny
Avatar
Hned vám všechno povím v milém deníčku. :D Uh, jinak, odkdy je deník milej? Takže, nejdřív jsem byla odporně vykopnuta ze ScarFanu, ale kupodivu jsem zpět. :D Nevím, zda se to dá nazvat jako, že se to "vše vyjasnilo". Možná, ale určitě se to nedá nazvat: "Vše se v KLIDU vyjasnilo". :D Co je to za logiku, když jeden mluví a ostatní se ho snaží přervat? :D :D Njn... tak... :D Kdyby si mě někdo chtěl přidat na Skypu, jsem tam jako: neporazitelna.jane a ségra jako neporazitelna.firefox :D No zatím ahoj :D Ještě napíšu milý deník. ;)

JSEM MRTVÁ XDDDD

19. ledna 2011 v 17:46 | Pantheress Queeny
Tak z toho fakt nemůžu XDDD Lidi, dávejte si bacha! CO KDYŽ NÁS TO UFO NAPADNE?! OO" XDDDDDDD Kdě? Kdě?!.. vrrr... XDDDDDD ach, fakt mě to zabilo XDDDDDD

UFO spatřeno v Rusku - reálné záběry! ALE NA KONCI SE NELEKNĚTE OK? XD

Komix - Nala Záchranářka

17. ledna 2011 v 19:30 | Pantheress Queeny
Oh, tak tohle jsem dělala když jsem začínala s PFS.. XDD úplná kravina, mé grafické (a komixové) začátky.. :D Mno je to zatím jen part 1. Zbytek uploadnu asi až... ve středu, myslím... uvidíme. Dole vidíte 3/8, 2/8, 4/8,... prostě čtvrtá stránka z osmi, je jich osm. Mám vám sem dát i tu sedmou? Pls, kopčete se zdrojem nebo VŮBEC!

Autor: Pantheress Queny
pantheress-home.blog.cz
pantheress-home.blog.cz
pantheress-home.blog.cz
pantheress-home.blog.cz
Pokráčko příště :D [EDIT: 13.2.2011, 17:49] Pokráčko je tady :D
pantheress-home.blog.cz
pantheress-home.blog.cz
(Mimochodem, prosím, preferujte to, že jsem byla malá! :D Takže to 15 minut xD To neřešte :D)
pantheress-home.blog.cz
(Tady ta poslední kolonka, to: Máš hodnou a šikovnou dceru, to říká Mufasa a to Ale říká Sarafina, tohle není Sarabi! :D) Já vím, je to blbý, ale kdo chce hledat klipart, kde se Mufasa tulí k SARAFINĚ, když je Sarafina ve filmu jen v jednom záběru? XD)
pantheress-home.blog.cz

Od Rábie :)

17. ledna 2011 v 19:17 | Pantheress Queeny
Tak tohle je od Rabí (promiň za ten nick ale mě se to nějak zalíbilo.. :D :D) děkuji mnohokrát :)) Fakt krása, že? :3 :3

Nový design

17. ledna 2011 v 19:12 | Pantheress Queeny
Prosím vás, aby jste měli strpení, bude to konečně NOVÝ PĚKNÝ DESIGN! XDDD XDD takže, moc moc moc děkuji Rábii za nádherný design! :) Na e-mail jsem ti vše poslala. :)

Nala ♥

EXTRA šílené video :D :D

17. ledna 2011 v 19:09 | Pantheress Queeny
Dávám vám tu naše EXTRA ŠÍLENÉ VIDEO co určo nemá chybu XDDD Jinak, to, jak je tam ta Ostrava, ten kroužek (:D :D ach, ségra má nápady ;DD) tak já tam melu: Hele Červený Karkulák! A ségra: Ten s tím fešným trikem je nákej nasranej.. :D Nebojte není tam nic sprostýho, až na to nasranej no.. :D pro rodiče ;D aby jste rozeznali hlasy: Na začátku tam melu JÁ to: Jó super, bombastický, fantastický! A ségra: omg, oddělujeme siamská dvojčata. Já: Ale né, kdo nás to rozdělil?! To není FÉR! gejm pauzet... XDDDD njn tak už mě znáte :D :D oh, jen jsme se nudili... ;) Nebo jak to CO SI O SOBĚ MYSLÍ?! X""DDD Mna, takže tak... :D Nebo na konci: Everybody hands up >> Everybody dance now, doporučuju si to dance now pustit aby jste věděli o co gou ;) V některých pasážích se ségrou mluvíme zároveň (třeba jak tam zpíváme XDDD nebo Vítejte v tomhle šíleném videu..)Bude druhej díl a ten bude JEŠTĚ VÍC CRAZYOVSKEJ!  tak se připravte na pořádnou srandu :D

Silvestr → Úža písničky :3

1. ledna 2011 v 0:23 | Pantheress Queeny
Not Fair

Numa Numa
Stacy's Mom
Caramell Dansen [ English ]
"If you got talent"

xDD O tohle video se s váma prostě musím podělit.. xDD Tom & Jerry → Caramell Dansen 8D nejlepší je ten Jerry v 1:48, vysvětluje... a to jeho napodobování Toma XDD 8D je to ale švédsky ;)
Uauaau... yos ami os... hend yor cend yor pelte... yos ami os... pelte de sa semte... x33